Web Satışı

Merhaba, arama yapıldıktan sonra ilk öncelik doğrudan satış yapmak yerine firmanın işleri ve firmanın durumları hakkında daha uzun konuşma tutmaya çalışabilirsiniz. İlk öncelik güven kazanma duygusu, daha sonra internet sitesini değiştirmesi gerektiği veya yoksa yaptırması gerektiğine dair bilgiler vererek konuşabilirsiniz. Kurumsallıktan ziyade, onunla beraber iş yapacak konuşmasını tercih edebilirsiniz.

Genel sorulara karşı sebepleri;

 

Neden internet sitesi yaptırmalıyım?

Ø  Eski sitenizde mobil görünümünde çalışmayan kısımlar mevcut

Ø  Sitenizde bulunan anahtar kelimeleriniz(firmanın ürün hizmeti vs.) Google sıralamasında yer almamakta.

Ø  Reklamlar düzenlenerek, seo çalışması yapılarak sizi insanların daha rahat bulabileceği kısımlara taşıyoruz ve bu sayede müşterileriniz rahatlıkla sizleri bulabiliyor.

Ø  Kurumsal mail adresi kullanıma geçiyorsunuz, bu sayede firma adınıza özel mail adresleri alabiliyorsunuz.

Ø  Sanal dünyada bir dükkan olarak düşünebilirsiniz.

Ø  Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi site içerisinde listeleyerek, müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Ø  Kataloglarınızı yükleyerek rahatlıkla e katalog servisi olarak kullanabilirsiniz.

Ø  İnternet sitesi size sürekli para harcattıracak bir kısım değildir, yılda 1 kez sadece yıllık yenileme yatırmalısınız. (Örn fiyat: 400-800TL)

 

Neden Size Yaptırmalıyım?

Ø  Tamamen size özel tasarımlar çıkartıyoruz.

Ø  Yaptığımız siteler %100 seo uyumlu şekilde kodlanmaktadır. Bu sayede Google üzerinde anahtar kelimelerin üst sıraya çıkma etkisi çok yüksek olmaktadır.

Ø  Bütün yıl boyunca her türlü mail sorunları ya da siteye ekleyeceğiniz değişikleriniz konularında sizlere yardımcı oluyoruz.

Ø  Size vereceğimiz yönetim paneli ile, kendi blog yazılarınız, haber yazılarınız, kurumsal içerikleriniz, referans, galeri vb. gibi birçok özelliği kendiniz değiştirebiliyor ve ekleyebiliyor olacaksınız.

 

Fiyatları Neler?

Ø  Kurumsal paketlerimiz en düşük 2800 den başlayıp 12.000 TL kadar çıkabilir.

Ø  Eticaret Paketleri 4000 den başlayıp 30.000 e kadar çıkabilir.

Ø  Ödeme kolaylığı sağlıyoruz, ½ si iş başlangıcı ½ iş tesliminde alıyoruz.

Ø  Firmaya özel teklif formu gönderilmeli.

 

 

ü  Müşteri aşırı teknik sorular soruyor ise, sizi yazılım ekibinden biri ile görüştüreyim diyerek numarayı bildirebilirsiniz.

ü  Yerimiz yaşam Yenimahalle bulvar yaşamın orada, firma ismimiz SEGODA referans olarak iş sunabiliriz. Atacağımız teklif formunda yer alacak.

SONUÇ:

Amacımız tamamen müşteri ikna edildikten sonra randevu almak yerine “önce teklif atalım sonra sizinle görüşmeye gelelim” teklifi kabul etme durumuna göre görüşmeye gidilecek.