Kurumsal

2011 yılından itibaren hizmet verdiğimiz bu sektör de gün geçtikçe hedeflerimizi ve hizmetlerimizi büyüterek ilerliyoruz. Seo hizmeti konusunda her türlü müşterilerimize yardımcı olarak, onların istekleri doğrultusunda çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan tamamen haberdar olmaları için müşteri panelimiz ile de onların günlük ilerlemelerini takip etmesini sağlıyoruz. Bu sayede kafada hiç bir kuşku bırakmadan, aldıkları hizmeti takip edebiliyorlar. Google da başa çıkmak isteyen firmalar arasında ki analizleri günlük takip ederek de, çalışmalarımızı ona göre sağlamaktayız. Ayrıca web tasarım hizmetimizde de, seo alt yapısına uygun kodlar ve modüller kullanıyoruz. Özgün ve mobil uyumlu web tasarımlarımız hem müşterinin göz zevkine hitap ederken, hemde google da üst sıralara çıkmasını sağlamaktayız.

Aldığınız pakete ve isteklere göre, müşterimize gerek yerinde ziyaretlerimiz, gerekse yerimizde ağırlayarak, onların istekleri doğrultusunda ilerlemeye öncelik veriyoruz. Birçok farklı projelerin altına imzamızı atarak, referanslarımız ile güven teşkil ederken, ayrıca ilk müşterimiz gibi size davranarak, güvensizliğe yer verecek unsurlardan kaçınmaktayız. Alacağınız seo veya web tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz, daha detaylı bilgi almanızı sağlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Seo Hizmeti

Öncelikle seo çalışması yaptırmak istediğiniz sitenizi analiz ediyoruz ve eksiklerini tespit ediyoruz. Daha sonra çıkardığımız raporu size sunarak, yapılması gerekenleri arz ediyor ve siteiniz iyileştirmek adına çalışmalara başlıyoruz. Sitenizin genel seosunu iyileştirdikten sonra, google da hangi tarz anahtar kelimelere çıkmak isteğinizi size soruyor ve anahtar kelimeler üzerine seo çalışması yapıyoruz.

Yaptığımız çalışmaları ve siteinizin ilerleme durumunu sizin için oluşturduğumuz müşterimi panel kaydı ile de takip etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca isteğinize bağlı, mail ve telefon yolu ile de size haber veriyoruz.
Ankara web tasarımı

Bir web sitesinin konusu ne olursa olsun, kod yapısı hem sizi üst sıralara çıkarmak, hem de göze hitap etmesi açısından önem teşkil eder. Biz müşterilerimize hazırladığımız web sitelerini öncelik olarak arka planda doğru kodlama ile çalışıyor, daha sonra göze hitap etmesi ve sizin isteklerinize uygun olması için çalışmalara devam ediyoruz. Yaptığımız işin her zaman arkasında durarak, müşterimize 7/24 destek sağlıyor ve web tasarım hizmetimizden memnun kalmasını sağlıyoruz. Seoya uygun alt yapıyı oluşturarak, 1 yıllık değil, size ömürlük bir tasarım sunuyoruz. Bizimle çalışmayı sonlandırsanız bile, sizin için yaptığımız tasarım dosyalarını size vererek, başka bir sunucuda da kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Makale Yazarlığı

Sitenizin güncel tutulması, seo için en etkili ve en doğal yöntemdir. Bu yüzden sürekli makale girişi, ürün girişi, resim girişi veya web siteniz üzerinden değişikler ile siteinizi güncel tutmalısınız. Bu yüzden en verimli ve yapılabilecek en etkili yöntem makale girişidir. Sizler için seo uyumlu ve sitenize uygun, özgün makaleler hazırlıyor ve isteğinize göre de sitenize içerik girişi yapıyoruz. Tüm arayüzler için içerik girişini günlük, haftalı ve aylık olarak makale yazarlığı hizmeti veriyoruz. Sizde bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Değerlerimiz

Kurumsal Web Tasarım 90%
Seo Çalışması 85%
Makale Yazarlığı 80%
E-Ticaret 70%
Danışmanlık 60%