Web Hizmeti

Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesi

İnsanlar artık sosyal hesaplarından kendilerine dair bilgilerin paylaşılmasını hem ticaret, hem de sosyalleşmek olarak sık kullanmaktadır. Sizde kişisel web sitesi sahibi olarak hem yaptığınız işleri gösterebilir, hem de hakkında bilgiler paylaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Artık firmalara zorunlu kılınan kurumsal web sitesi sayesinde, sizde ürünlerinizi tanıtabilir satışınızı arttırabilir ve misyonunuzu genişletebilirsiniz. Ek uyguladığımız seo çalışmalarımız ile de firmanızın adını belli kitlelere duyurabilirsiniz.

e-ticaret sitesi

Yönetilebilir E-Ticaret

Bir firmanız var ve ürünlerinizi daha çok kitleye ulaştırmak istiyorsunuz. Bunun için en iyi yöntem web ağıdır. Sizde yönetilebili e ticaret sitesine sahip olarak, işlerinizi buradan yürütebilir, satışınızı arttırabilir ve istatistiklerinizi buradan takip edebilirsiniz.

Web tasarımı hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için
Kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz..

Her ne kadar web sitesi sahip olmak isteyen kişi, kurum veya kuruluşlar görselliğe daha çok önem verse de, web tasarım için seo çalışması, arka plan kodları, uygunluğu çok önemlidir. Sırf tasarımı çok güzel diye bir web sitesi tonlarca para vermek yerine, asıl olan arka plan özelliklerinin detaylarına bakılmalıdır. Biz bunun bilincinde müşterilerimize destek sağlamaktayız.

Google başa çıksın benim web sitem diyen müşterilerimize farklı modüllerimizle hizmet verirken, tasarımı şık olsun tanıtsın beni yeter diyen müşterilerimize farklı modüller uygulamaktayız. Buda tamamen müşteri odaklı çalıştığımız bir göstergesidir. Her zaman sizden onay alınarak ilerlenir ve rapor sunulmaktadır.

Ankara web tasarım olarak çalışmalarımızı sürdürüyor, müşterimizi ziyaret ediyor olsakta, başka illerde ki müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda ziyarete gidebiliyoruz. İstediğiniz paketimize göre size yeni özellikler sunuyor ve hizmetlerimize başlıyoruz. Sizde bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.