Seo Hizmeti

Seo Blog

Seo Blog

Seo hakkında öğrenmek istediklerinizi, çalışmalarımızı, site içi ve site dışı seo çalışmalarını takip edebileceğiniz, daha çok bilgi sahibi olmak için ziyaret edebilirsiniz..

Site Analizi

Site Analizi

Sitenizin genel durumuna bakabilir, indexlerinizi, anahtar kelime yoğunluğunuzu takip edebileceğiniz, daha çok bilgi sahibi olmak için ziyaret edebilirsiniz..

Seo Analizi

Seo Analizi

Sitenizin seo analiz raporunu görebileceğiniz, eksiklerinizi ve yapılması gerekenleri takip edebileceğiniz, daha çok bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz..

Sizin için hazırladığımız aylık seo hizmet paketimiz. Site analizinize göre fiyat değişimi olabilir.
1000/Aylık
Sizin için hazırladığımız 6 aylık seo hizmet paketimiz. Site analizinize göre fiyat değişimi olabilir.
5000/6Aylık
Sizin için hazırladığımız yıllık seo hizmet paketimiz. Site analizinize göre fiyat değişimi olabilir.
10.000/Yıllık
Daha çok bilgi sahibi olmak için
Kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz..

Seo çalışması için önceliğimiz sizin sitenizin genel durumuna göre ilerlemektedir. Siteniz analiz edilir, eksikleri tamamlanır ve sitenizin durumuna göre özel modüllerimiz ile ileri seviyelere getirilir. Analizime göre istediğiniz anahtar kelimeler üzerine yoğunlaşılır ve sizin tercihinize göre, haftalık, aylık ve yıllık olarak programlar oluşturulur, uygulanır.

Seo hizmeti yani asıl mantığı olarak arama sonuçlarında üst sıralara çıkmak için uygulanabilecek çalışmalarımız arasında farklı birçok çalışmalarımız bulunmaktadır. Bu çalışmalar, tamamı ile sizin web sitenize göre değişmektedir. Ayrıca web tasarım konusunda da hizmetlerimiz sayesinde, size seo uyumlu web sitesi hizmeti de verebilir ve takibini sağlayabiliriz.

Çalışmalarımız sadece google için değil, farklı arama motorları için de geçerlidir. Özgün modüllerimiz ile değerli müşterilerimize özel hizmetler uygulanmaktadır. Rakip analizi yapılır ve paketinize göre raporlar size sunulmaktadır. İlerlemelerinizi bu sayede hem mailden gelen raporlar ile hem de sizler için oluşturduğumuz Seo müşteri panelimiz ile degörebileceksiniz.